26 Apr 2010

Jõulud on juba ammu läbi, eks ole :)

Pole jälle päris pikalt midagi kirjutanud, tegelikult nii pikka vahet pole vist kunagi sees olnud, aga ok, kes kannatab, see kaua elab. Ma ei teagi, mis mulle praegu sisse lõi, aga tuli väike kirjutamise isu peale, ju siis esmaspäeva hommikul kell 8:50 on selleks just õige aeg. Tegelikult on mul täna vaba päev ning peaksin hoopis vähemalt kümneni sisse magama, aga ma olen üleval juba poole kaheksast. Sõin viinamarje ja röstsaia hommikusöögiks ning nüüd ootan, et päike välja tuleks. Ei tea, kas täna tulebki. Ma tahaks parki minna päikest võtma, meil S'ga väike võistlus, et kes teisipäeva õhtuks pruunim on :P (noh, niisama nalja pärast), aga sellise ilmaga ei saa ju midagi! Pilves ja tundub, et vihma hakkab ka veel sadama. Tundub, et seda sooja ilma oligi liiga kauaks :(.

Teeme siis väheke update'i ka. Tööl läheb endiselt hästi ning viimane tööpäev on 30 juuni. Siis on terve juuli kuu aega uut tööd otsida. Asja juures on hea see, et autot saan ma kasutada ka terve juuli kuu, et kui on vaja intervjuudele ja mujale sõita, siis saab. Tegelikult alustan tööotsinguga juba mais, aga enne juuli algust lihtsalt ei saa alustada. Muresid mul pole, küll hakkama saan. S pidi mu CV ka üle vaatama ning ühiselt pidime sinna lisama, et ma tema firmas ka midagi teinud olen (kuigi tegelikult ei ole, who cares) ning hea reference'i pidin ka saama. Praegu ootan oma NI numbrit, eelmine esmaspäev oli intervjuu, öeldi, et läheb 2-4 nädalat. Siis hakkan ka makse jms maksma nagu suur inimene :P.

Ockleys on meil nüüd peale kahe kassi ka kutsikas. Must labrador, nimeks Leto :P. Pidi olema Kreeka jumala nimi vms, mis jumal see täpselt oli, ei mäleta, keda huvitab võib googeldada (kui mina seda kellegi teise blogist loeks, siis ma raudselt googeldaks, kuigi mul vist poleks selle teadmisega midagi peale hakata :P). Koer on praegu juba suht ok, ta on meil umbes kuu aega olnud. Alguses oli küll temaga janti küllalt: pissis tuppa, käis mul kogu aeg järel ja midagi teha ei lasknud, kui tal korraks silma alt kadusid hakkas nutma :(. Nüüd käib ise meil ilusti taga aias oma asju tegemas ja enam ei nuta ka. Järel käib küll, aga mitte nii palju. Eelmisel nädalal oli ta eriti vaikne ja magas varjus, sest nii kuum oli.

Kassid olid alguses vist natuke nördinud küll ja pagesid teisele korrusele. Nüüd, aga on näha, kes on boss. Kui koer ja punane kass vastamisi on, siis on koer see, kes saba jalge vahel kellegi selja taha poeb :P. Naljakas. Musta kassiga pole seda märganud, ta hoiab eemale.

Türdukud kaklevad omavahel ikka endist viisi. Las kaklevad.

Epsomis erilisi uudiseid ei ole, praegu on kõigil kiire, sest mais lõpetatakse ülikoolid jms. Viimased projektid ja photoshootid ja portfoolio tegemised on käsil ja omajagu stressi ka. Soojale maale see aasta ei saa, ehk järgmine suvi. Tahaks küll ka see aasta, aga ei ole aega ja raha ka mitte. Raha peab üldse väga kokku hoidma, sest juuli lõpus hakkame kolima ning uude korterisse mööblit vaja. Vaja on voodiraami, sest see on katki, madrats on õnneks olemas, riide kappe (praegu siin on fitted wardrobes), kui just olemas pole. Sofat või diivanit ka. Need on sellised peamised asjad. Tahaks veel kohvilauda, lauda ja toole, kus süüa ja Danil on vist uut kirjutuslauda ka vaja, kus oma kunsti ja disaini teha. Telekas on meil ka otsad andmas, pilt läeb kogu aeg roheliseks või roosaks suvalisel ajal ja siis peab seda scarti teleka taga liigutama. Mõnikord õnnestub, et läheb pilt normaalseks, mõnikord tuleb ette must ekraan ja midagi muud. Teleka ostame vist isegi varem, äkki juba see nädal. Ma oletan, et suht stressi rikas saab see kolimine olema ja kogu selle mööbli valimine ja võrdlemine ja kohale toimetamine jms. Tahaks, et oleks juba augusti keskpaik ja kõik oleks tehtud. Seda ka, et kolime Suttonisse, Londonile lähemale, umbes 35 minutit rongiga praeguse 50 asemel. Kõigil nüüd pöidlad pihku, et kõik hästi välja tuleks, eks :P

2 comments:

tikker said...

oot, kas see on see hirmsuur telekas, mille te hiljuti ebayst ostsite? :D

MariMurakas said...

eip, see hirmsuur telekas ei ole meie oma, vaid korteri kaaslaste. meil on mingi vana iidamast aadamast sony kuskilt kellegi käest saadud :)